Please enable JS

LEKTORZYDrodzy Słuchacze
Obiecaliśmy Wam JAKOŚĆ... co to dla nas znaczy? Oprócz skutecznych, komunikatywnych metod nauczania które są nowością na lokalnym rynku, to przede wszystkim JAKOŚĆ NASZYCH LEKTORÓW.

Akademia Języków Obcych
Chelsea
photoDobór odpowiedniej kadry to jeden z naszych priorytetów. Zwracamy szczególną uwagę na wykształcenie, profesjonalizm i umiejętności interpersonalne kandydatów. U nas nie ma lektorów od wszystkiego. Są tacy którzy specjalizują się w pracy z dziećmi, inni uczą języka biznesowego, inni prowadzą konwersacje. Wszyscy nasi lektorzy to absolwenci wyższych uczelni z odpowiednim przygotowaniem i doświadczeniem. A co jeszcze bardzo istotne ich praca jest ich pasją. Sami nieustannie się rozwijają, najczęściej znają więcej niż jeden język obcy i mamy nadzieję że tą miłością do nauki języka, poznawania innego kraju i innej kultury zarażą również Państwa :)
img

Mateusz Suwara

dyrektor metodyczny / lektor angielskiego
Magister anglistyki z kilkunastoletnią praktyką w nauczaniu zarówno grup dzieci jak i dorosłych. Posiada uprawnienia do przeprowadzaniu egzaminów TOEIC.
CZYTAJ WIĘCEJ
img

Joanna Gołuchowska

lektor języka angielskiego
Magister anglistyki, doświadczony lektor w nauczaniu grup dorosłych. Specjalizuje się w Business Communication, języku bankowości, finansów oraz marketingu.
CZYTAJ WIĘCEJ
img

Małgorzata Zgoda

lektor języka angielskiego
Absolwentka filologii angielskiej na UW. Język szlifowała podczas kilkuletniego pobytu w Anglii gdzie ukończyła z wyróżnieniem College o profilu Performing Arts.
CZYTAJ WIĘCEJ
img

Edyta Nadolska

lektor języka włoskiego
Włada płynnie językiem włoskim, dzieli się z innymi swoją wiedzą zdobytą we Włoszech w trakcie 5-letniego pobytu. Kocha wszystko co włoskie, a więc: klimat, tradycję, kulturę, muzykę, kuchnię.
CZYTAJ WIĘCEJ
img

Hacène Kebbas

lektor języka francuskiego
Po ukończeniu Instytutu Kształcenia Nauczycieli Szkół Średnich w Algierii przez 14 lat nauczał tego języka w Algierii. Do Polski przyjechał za swoją żoną i spełnia się zawodowo nauczając od 18 lat języka francuskiego.
CZYTAJ WIĘCEJ
img

Grzegorz Kądziela

lektor języka niemieckiego
Pan Grzegorz jest lektorem, który sprawi, że nawet najbardziej zatwardziali oponenci języka Goethego polubią go i zdobędą praktyczne umiejętności posługiwania się nim.
CZYTAJ WIĘCEJ

Jeśli uważasz, że potrafisz uczyć i lubisz wyzwania - zapraszamy do współpracy!

Akademia Języków Obcych Chelsea to wiodąca szkoła językowa działająca na terenie 3 województw: łódzkiego, mazowieckiego i świętokrzyskiego. Oferujemy pracę w profesjonalnym zespole. W każdym momencie jesteśmy otwarci na nawiązanie współpracy z nowymi lektorami wszystkich języków. Jeśli szukasz miejsca na zdobycie doświadczenia w profesjonalniej szkole językowej - skontaktuj się z nami.
ADULTS A2