Please enable JS

AKTUALNOŚCI

2011-2017

AKTUALNOŚCI

Piotrków zna angielski – podsumowanie

20 listopada 2016 r. AJO Chelsea po raz kolejny zorganizowała Wielki Test Języka Angielskiego, tym razem w Piotrkowie Trybunalskim.
Konkurs zakończył się sukcesem, uczestnicy dopisali a średni wynik dla Piotrkowa to poziom B2! Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy naszym sponsorom, czyli: Mrs Sporty w Piotrkowie Tryb., oraz Speaking First – licencyjnej metodzie angielskiego dla dzieci w wieku 5-12. www.speakingfirst.pl

201604 Grudnia

Szlachetna Paczka 2016.


Po raz kolejny AJO Chelsea bierze czynny udział w Szlachetnej Paczce.
Zapraszamy serdecznie naszych słuchaczy, rodziców i wszystkich chętnych do niesienia mądrej pomocy rodzinie, którą wspieramy w tym roku. Więcej szczegółów o potrzebach naszej rodziny uzyskacie Państwo w sekretariacie szkoły, u lektorów bądź telefonicznie 500 001 748.
201604 Grudnia

I Forum Przedsiębiorców Branży Językowej

Forum Przedsiębiorców Branży Językowej to wydarzenie, które odbyło się w Warszawie 5 listopada 2016,
zorganizowane przez cztery firmy wspierające branżę językową: wydawnictwo Macmillan, firmę szkoleniową Personnel Training Institute, producenta testów ETS Global i Fundację Rozwoju Edukacji Językowej, działającą na rzecz krzewienia wielokulturowości i podnoszenia jakości kształcenia językowego. Forum miało poniekąd charakter wydarzenia o wadze historycznej, bowiem podczas jego trwania zebrano deklaracje członkostwa w powstającej Polskiej Izbie Gospodarczej Branży Językowej, wkrótce zostanie ogłoszone walne zebranie powołujące Izbę. Izba ma na celu między innymi ochronę interesów i wspieranie inicjatyw branży i jej członków, jak też wytyczanie standardów etycznych i jakościowych. Szczegółowa relacja z forum na: http://fpbj.org.pl/relacja1/

201604 Grudnia

Chelsea Drift i inne filmiki naszej szkoły

Zapraszamy Państwa do obejrzenia naszego najnowszego klipu z udziałem naszych słuchaczy.
Będzie to nasza wersja internetowego hitu Continental Drift: !!!!!!!!!!!!!!!
Polecamy także pozostałe filmiki dostępne na YOUTUBE pokazujące jak nasi słuchacze pracują na zajęciach. Zawsze staramy się aby uczniowie mówili jak najwięcej. Mamy nadzieję, że te filmiki chociaż w części oddają nasz priorytet.

201610 MAJ

Wielki Test Języka Angielskiego w Piotrkowie!

20 listopada 2016 mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego napiszą Wielki Test Języka Angielskiego.
Jest to ogólnopolskie wydarzenie edukacyjne, które po raz czwarty odbędzie się w około stu miastach Polski. Akademia Języków Obcych Chelsea postanowiła dołączyć do akcji testowania Polaków jako organizator lokalny – chcemy promować naukę języka angielskiego, umożliwić mieszkańcom bezpłatne sprawdzenie kompetencji języka angielskiego oraz pochwalić się,że Piotrków Trybunalski zna angielski. Już teraz serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu! Szczegóły i zapisy na: 500 001 748 lub osobiście w siedzibie naszej szkoły w Piotrkowie przy ul. Narutowicza 62/6.
201601 Września

FISZKOTEKA

Miło jest Nam poinformować, że od dziś nasi Słuchacze mogą korzystać z FISZKOTEKI.
To rewolucyjna metoda nauki słownictwa wykorzystująca nowoczesne technologie i zautomatyzowany system powtórek nauczonych słówek. Po więcej szczegółów zapraszamy do naszego sekretariatu a także na stronę fiszkoteka.pl. Przypominamy także o naszej najmłodszej filii w Piotrkowie Trybunalskim. Nasza szkoła mieści się przy ul. Narutowicza 62/6.

201610 Maj

KARTA DUŻEJ RODZINY

Ponieważ z naszych usług bardzo często korzystają zarówno dzieci jak i ich rodzice już od nowego roku szkolnego 2016/17 AJO Chelsea będzie honorować Kartę Dużej Rodziny.
Chcemy aby nauka w naszej szkole stała się jeszcze bardziej atrakcyjna, zwłaszcza dla rodziców, którzy mają wiele pociech. KDR uprawnia do 15% zniżki na wszystkie kursy językowe ( oprócz zajęć indywidualnych) na każdego członka rodziny. Po szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą klienta: 500-001-748; lub osobiście w sekretariacie szkoły.

img
201610 MAJ

SESJA TOEIC

AJO Chelsea jako autoryzowany partner ETS Global co roku organizuje sesje egzaminu TOEIC
– obecnie najpopularniejszego egzaminu na świecie w środowisku pracy i akademickim, z liczbą 7 milionów osób zdających rocznie – oto najbliższe terminy naszych sesji: 17 czerwca 2016 – AJO Chelsea w Opocznie, ul. Biernackiego 33.toeic logo Chętnych zapraszamy do zdobycia tego cennego certyfikatu. Sesje organizowane są także w naszej filii w Piotrkowie Trybunalskim, przy ul. Narutowicza 62/2 oraz w firmach na życzenie naszych klientów.
img
201610 MAJ

PRACA DLA LEKTORÓW

Akademia Języków Obcych Chelsea to dynamicznie rozwijająca się szkoła językowa.
Oferujemy pracę w profesjonalnym zespole. W każdym momencie jesteśmy otwarci na nawiązanie współpracy z nowymi lektorami wszystkich języków. Zapraszamy do współpracy zarówno doświadczonych lektorów jak i tych początkujących, którym oferujemy pakiet szkoleń metodycznych oraz możliwość zdobycia bogatego doświadczenia pracy. Obecnie pilnie poszukujemy lektorów angielskiego do pracy z dziećmi i dorosłymi w Opocznie a także w naszych filiach: Drzewicy, Przysusze, Końskich i Piotrkowie Trybunalskim.
201522 MARZEC

SZLACHETNA PACZKA

Tradycyjnie już AJO Chelsea bierze czynny udział w Szlachetnej Paczce.
Zapraszamy serdecznie naszych słuchaczy, rodziców i wszystkich chętnych do niesienia mądrej pomocy rodzinie, którą wspieramy w tym roku. Więcej szczegółów o potrzebach naszej rodziny uzyskacie Państwo w sekretariacie szkoły, u lektorów bądź telefonicznie 500 001 748.
201504 GRUDNIA

Turniej szachowy

18 października 2015 r. w Opocznie rozegrany został XI Międzynarodowy Turniej Szachowy Opoczno 2015 pod patronatem Burmistrza Opoczna Pana Rafała Kądzieli .
Uczestniczyło w nim 86 zawodników z czego 50 seniorów w grupie A i 36 juniorów w grupie B. Zwycięzcą został Malaniuk Vladimir z Ukrainy. Akademia Języków Obcych Chelsea ufundowała puchar dla najlepszego zawodnika do rankingu 1800 , a był nim zawodnik z Częstochowy Marek Strączyński oraz statuetki dla najmłodszych szachistów z powiatu opoczyńskiego.

201525 Listopad

Współpraca z PAS

Z przyjemnością informujemy, że AJO Chelsea nawiązała współpracę partnerską z Piotrkowską Akademią Sportu.
W ramach współpracy wszyscy młodzi sportowcy mogą uczyć się języków obcych tuż przed lub po zajęciach sportowych Baner PASorganizowanych w SP przy ul. Belzackiej w Piotrkowie, oczywiście na preferencyjnych warunkach finansowych. Istniej także możliwość skorzystania z naszej bogatej oferty w siedzibie naszej szkoły w Piotrkowie przy ul. Narutowicza 62/2. Serdecznie zapraszamy!!
img
201505 Listopada

Język norweski w Chelsea

Jest Nam miło poinformować Państwa, że w AJO Chelsea można także nauczyć się języka norweskiego.
Zapraszamy wszystkich chętnych na bardzo praktyczne zajęcia z naszym lektorem. Istnieje także możliwość przeprowadzenie weekendowych szkoleń dla ludzi wyjeżdżających do pracy do Norwegii.
img
201503 Listopada

Warsztaty dla rodziców i nauczycieli

Drodzy Rodzice i Nauczyciele! logo_deDOMOJak sprawić, by moje dziecko umiało po angielsku poprosić o gumę do żucia, podziękować za obiad, przywitać się grzecznie ze znajomymi obcokrajowcami, czy przy innej okazji?
Jak to zrobić w domu, bez żadnych dodatkowych lekcji, dosłownie przy okazji? I jak przy okazji świetnie się bawić językiem obcym we własnym domu? AJO Chelsea po raz kolejny organizuje bezpłatne warsztaty dla rodziców [ nie wymagana znajomość angielskiego : ) ], którzy chcą skutecznie pomagać swoim dzieciom "przy okazji" w nauce angielskiego w środowisku domowym. Oto galeria ze spotkania z zeszłego roku szkolnego: http://chelsea.edu.pl/warsztaty-de-domo-w-opocznie/ Więcej informacji o projekcie deDomo na: http://chelsea.edu.pl/oferta/play-me/de-domo-education/ lub www.dedomo.pl
Wszystkich chętnych prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny, wtedy powiadomimy Państwa o najbliższym spotkaniu. Warsztaty odbywają się w siedzibie Chelsea w Opocznie przy ul. Piotrkowskiej 70 a także w naszej filiach w Końskich przy ul. Spółdzielczej 16a/8 i Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Narutowicza 62/6. Serdecznie zapraszamy!
img
201513 Września

Filia w Piotrkowie Trybunalskim

Miło jest Nam poinformować Państwa, iż od nowego roku szkolnego 2015/16 Akademia Języków Obcych Chelsea otwiera swoją filię w Piotrkowie Trybunalskim.
Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą przełamać swoje bariery językowe i zacząć posługiwać się językiem obcym w praktyce. Zapisy już trwają! Nasi nowi słuchacze będą mogli korzystać z pełnej oferty Chelsea, a w szczególności z: kursów języka angielskiego dla dzieci – tych przedszkolnych i starszych, kursów dla dorosłych, konwersacji z native speaker’em, kursów języka: hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego, rosyjskiego i niemieckiego. Szczegóły oferty są dostępne na naszej stronie internetowej lub telefonicznie. Dane kontaktowe dostępne są w zakładce KONTAKT.
201524 Maj

Wielki Test Języka Angielskiego w Opocznie

14 września 2014 mieszkańcy Opoczna napiszą Wielki Test Języka Angielskiego.
Jest to ogólnopolskie wydarzenie edukacyjne, które po raz trzeci odbędzie się w około stu miastach Polski. Akademia Języków Obcych Chelsea postanowiła dołączyć do akcji testowania Polaków jako organizator lokalny - chcemy promować naukę języka angielskiego, umożliwić mieszkańcom bezpłatne sprawdzenie kompetencji języka angielskiego oraz pochwalić się, że Opoczno zna angielski. Już teraz serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu! Szczegóły i zapisy na: http://www.opoczno.znaangielski.pl/
img
201411 Czerwca

Filia w Końskich

Miło jest Nam poinformować Państwa, iż od nowego roku szkolnego 2014/15 Akademia Języków Obcych Chelsea otwiera swoją filię w Końskich.
Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą przełamać swoje bariery językowe i zacząć posługiwać się językiem obcym w praktyce. Zapisy już trwają! Nasi nowi słuchacze będą mogli korzystać z pełnej oferty Chelsea, a w szczególności z: kursów języka angielskiego dla dzieci - tych przedszkolnych i starszych, kursów dla dorosłych, konwersacji z native speaker'em, kursów języka: hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego, rosyjskiego i niemieckiego. Szczegóły oferty są dostępne na naszej stronie internetowej lub telefonicznie. Dane kontaktowe dostępne są w zakładce KONTAKT.
img
201411 Czerwca

Bezpłatne warsztaty dla rodziców

Drodzy Rodzice! logo_deDOMOJak sprawić, by moje dziecko umiało po angielsku poprosić o gumę do żucia, podziękować za obiad, przywitać się grzecznie ze znajomymi obcokrajowcami, czy przy innej okazji?
Jak to zrobić w domu, bez żadnych dodatkowych lekcji, dosłownie przy okazji? I jak przy okazji świetnie się bawić językiem obcym we własnym domu? AJO Chelsea po raz kolejny organizuje bezpłatne warsztaty dla rodziców [ nie wymagana znajomość angielskiego : ) ], którzy chcą skutecznie pomagać swoim dzieciom "przy okazji" w nauce angielskiego w środowisku domowym. Oto galeria ze spotkania z zeszłego roku szkolnego: http://chelsea.edu.pl/warsztaty-de-domo-w-opocznie/ Więcej informacji o projekcie deDomo na: http://chelsea.edu.pl/oferta/play-me/de-domo-education/ lub www.dedomo.pl
Wszystkich chętnych prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny, wtedy powiadomimy Państwa o najbliższym spotkaniu. Warsztaty odbywają się w siedzibie Chelsea w Opocznie przy ul. Piotrkowskiej 70 a także w naszej filii w Końskich przy ul. Spółdzielczej 16a/8.
img
201420 Stycznia

Nowa lokalizacja Akademii Języków Obcych

Drodzy Słuchacze, Szanowni Rodzice, w związku z intensywnym rozwojem naszej szkoły, a także z chęci zapewnienia Państwu jak najwyższego poziomu naszych usług informujemy, iż zajęcia w nowym semestrze ( od 1 lutego 2014) będą odbywały się w nowej lokalizacji przy ulicy Piotrkowskiej 70 (budynek Stacji Biznes).
Miejsce to znajduje się w ścisłym centrum miasta, zaledwie 500 metrów od naszej obecnej lokalizacji. Nasza szkoła będzie zajmowała 5 sal lekcyjnych na II piętrze. Pomieszczenia są komfortowo wyposażone, klimatyzowane. W budynku znajduje się winda a przed budynkiem duży parking do Państwa dyspozycji.
img
201420 Stycznia

DAJ KOMUŚ RADOSNE ŚWIĘTA…

Szanowni Państwo, w tym szczególnym okresie przed Świętami Bożego Narodzenia nasza Akademia pragnie włączyć się w projekt SZLACHETNA PACZKA.
SZLACHETNA PACZKA to projekt realizowany od 13 lat. Pomoc skierowana jest do osób żyjących w niezawinionej biedzie – rodzin wielodzietnych, dotkniętych chorobą lub niepełnosprawnością, osób starszych i samotnych. Niestety takich rodzin, żyjących w skrajnej biedzie jest wiele w naszym regionie.

Pomoc w SZLACHETNEJ PACZCE prócz tego, że jest realna, jest też prawdziwym prezentem – często spełnia marzenia, a darczyńcy starają się, by niosła ze sobą ona jak najwięcej radości. Prezent, który jest przygotowana z myślą o konkretnych osobach ma niezwykłą moc – potrafi czynić cuda.

RODZINA KTÓREJ POMAGAMY Pani Zofia (35 l.) samotnie wychowuje trójkę dzieci: Szymona (12 l.), Agnieszkę (10 l.), oraz Kingę (5 l.). Pani Zofia z zawodu jest szwaczką. W 2006 roku straciła pracę. W sierpniu 2012 roku zmarł jej mąż. Obecnie wytrwale poszukuje jakiejkolwiek pracy, jednocześnie wychowując trójkę swoich dzieci, a popołudniami zajmuje się również dziećmi zmarłej siostry, gdy ich ojciec jest w pracy. Od wielu lat pomaga także chorej na SM (stwardnienie rozsiane) mamie. Czteroosobowa rodzina mieszka w domu zajmując 2-pokojowe mieszkanie, kuchnię i łazienkę w stanie surowym. Rodzina utrzymuje się z zasiłku rodzinnego (318 zł) oraz zasiłku dla samotnej matki (420 zł). W 2013 roku otrzymała od GOPS-u jednorazowo kwotę 500 zł (co stanowi miesięcznie kwotę 42 zł). Po odliczeniu kosztów utrzymania (432 zł) dochód na członka rodziny wynosi 87 zł. Rodzina Pani Zofii jest skromna i radzi sobie jak umie. Największym zmartwieniem Pani Zofii jest brak opału na zimę. Kupuje go na początku sezonu, a potem spłaca przez wiele miesięcy. Na co dzień boryka się z brakiem środków czystości. Pani Zofia nie prosi o nic dla siebie. Ważne jest, aby dzieci miały ciepłą odzież na zimę… Uwaga: dla zachowania anonimowości, imiona członków rodziny mogły zostać zmienione.

img
201320 Listopada

Warsztaty de Domo w Opocznie

Drodzy Słuchacze, bardzo dziękujemy za środowe spotkanie. Ogromnie nas ucieszyło duże zainteresowanie warsztatami i dedomową edukacją:)
Trzymamy mocno kciuki za wdrożenie jej w Państwa domach i przypominamy że nasi lektorzy są do Państwa dyspozycji :)

201212 Listopada

Angielski dla Rodziców – deDOMO

Mamo i Tato ! Akademia Języków Obcych Chelsea wprowadza w życie program edukacyjny Angielski dla Rodziców - deDOMO autorstwa cenionego polskiego metodyka dr Grzegorza Śpiewaka.
DeDOMO to naszym zdaniem rewolucja językowa w życiu dziecka i jego rodziców. Przyjdźcie na nasze warsztaty deDOMO. My przeszkolimy Was, a nasi lektorzy będą do Waszej dyspozycji przez cały rok.

"Co zrobić, by dziecko samo chciało mówić po angielsku w domu?" - pytają rodzice.

Dziś możemy już zaoferować rodzicom nowatorski spójny system edukacji językowej dziecka w domu "Angielski dla Rodziców - deDOMO".

Program deDomo to rodzaj gry domowej. Pozwala rodzicom wykorzystywać język angielski w codziennych sytuacjach życiowych w kontakcie z dzieckiem. Rodzic nie staje się nauczycielem, nie ingeruje w naukę dziecka na kursach językowych czy w szkole, lecz staje się towarzyszem dziecka w nauce język, uzupełnia ją i wzbogaca. Kluczowe hasła programu to: Mówisz i masz, angielski przy okazji, nauka krok w krok, wini-win. Rodzic dostaje na wyposażenie materiały do wszystkich podstawowych sytuacji językowych dnia codziennego. Dzięki tym narzędziom nie ma wątpliwości co powiedzieć w danej sytuacji, jak sprowokować dziecko do używania języka angielskiego w każdej sytuacji domowej i rodzinnej oraz jakiej odpowiedzi spodziewać się od dziecka.

Bezpłatne Warsztaty "Angielski dla Rodziców - deDOMO" Zapraszamy rodziców przedszkolaków, rodziców uczniów szkolnych i rodziców nastolatków , którzy chcą zmotywować swoje dzieci do używania języka angielskiego na codzień na warsztaty "Angielski dla Rodziców- deDOMO".
img
201228 Września

Specjalna oferta na kursy językowe dla młodych piłkarzy z Football Academy

Angielski to język piłki nożnej na całym świecie. Dlaczego?
Wielonarodowość piłkarzy w klubach sportowych wymogła na trenerach i kadrze piłkarskiej konieczność ujednolicenia języka i tak zapanował na nich angielski, jako lingua franca naszych czasów. Zapraszamy zatem do wspólnej nauki!img
201220 Września

Akademia Języków Obcych Chelsea patronem turnieju Football Academy

15.09.2012 na orliku przy ulicy Kossaka miał miejsce turniej piłkarski na który przybyły liczną grupą dzieci z kieleckiego oddziału szkółki wraz z rodzicami
Akademia Chelsea objęła patronat nad całym wydarzeniem i ufundowała upominki dla dzieci, między innymi zeszyt piłkarza oraz polsko-angielski mini słownik pojęć piłkarskich.

201215 Września

QUE VIVA LA VIDA

Tworząc Akademię Jezykową chcieliśmy aby była to szkoła wyjątkowa. Taka w której nie tylko można nauczyć się języka obcego, ale także spotkać ciekawych ludzi, poznać kulturę i zwyczaje innego kraju.
Z tego też powodu wspólnie z naszymi partnerami organizujemy cykl wieczorów kulturalnych pt " Kultury Świata", na który serdecznie zapraszamy. Pierwszy wieczór zatytuowany "QUE VIVA LA VIDA" będzie dotyczył języka hiszpańskiego. Język hiszpański to trzeci język na świecie, posługuje się nim około 400 milionów ludzi. To nie tylko Hiszpania, ale niemalże cała Ameryka Południowa i w dużej mierze Północna. To język muzyki, filmów, literatury, kulinariów i oczywiście namiętnej miłości. Język hiszpański to hiszpański temperament, latynoska pasja, emocje, wino i taniec.. Zapraszamy więc w podróż w słoneczne strony świata, bo przecież.. podróżować jest bosko ;)

img
201108 Listopada
DZIESIĘCIO LATKI